Chcete sami včelařit?

Chcete mít na zahradě včely, ale o nic se nestarat?

Chcete se za pomoci nás naučit včelařit?

Pokud některá odpověď je ANO - jste tu správně.

Přinášíme Vám možnost, jak si krásný koníček včelaření přinést k sobě domů.

Existuje několik možností jak se tomuto koníčku přiblížit nebo věnovat. Níže Vám popíšu možnosti jak by to případně mohlo vypadat. Je to jednoduché a téměř pro každého.

Co k tomu je zapotřebí ?

1) Mít kam včely dát
2) Mít chuť se se včelami potkávat
3) A mít z toho radost

Jsou tři možnosti jak se včelařením zažít.

1) Pořídím si včelstva a budu včelařit. Pořizovací set, viz úvodní obrázek, včetně dalšího vybavení (oblek, nařadí pro práci, rámky, atd.) vyjde cca na 30 tisíc korun. Stát, potažmo kraj navíc poskytuje novým včelařům každoročně dotaci. Takže pokud by jste ji v nějaké výši dostali, máte to ještě levnější.

2) My vám ty včelstva pořídíme tzv." na leasing" a vy nám budete platit měsíční splátku, dokud se vše neuhradí. Po celou dobu budou včelstva naše, budou i hlášeny na nás, ale všechny výnosy budou vaše. Tato varianta se dá ještě rozčlenit na další dvě varianty.
            a) vše si budete dělat sám, vytáčení, krmení, léčení atd.
            b) vše budeme mít na starosti my a vy nám to budete plati jako službu, dokud Vás to nenaučíme, nebo do té doby pokud budete mít zájem.

3) Vy nám poskytnete vlastní plochu, kde včelstva umístíme a my se budeme o vše starat sami, vy budete následně dostávat cca 10% medného výnosu. Když budeme počítat spotní hranici výnosu 20 kg na včelstvo tak při 5 včelstvech je medný výnos v druhém roce 100 kg medu a 10 kg je vašich. Navíc Vám to přinese větší úrodu pro stávající zahradu a kvalitní vlastní med k tomu. 

Výběr varianty je pouze a pouze na Vás. My se přizpůsobíme.

I velikost rámů a počet včelstev je jen a jen na Vás, pokud budete mít plochu kde umístíme max 48 včelstev, tak aby v okruhu 3 km, nebyly další včelstva, tak budou vaše výnosy ještě vyšší.

 

Pokud budete mit zajem neváhejte nás kontaktovat a my vám připravíme individuální nabídku.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů