Fumigátor Global 2015

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Fumigátor global 2015

Práce s fumigátorem je velmi jednoduchá

Princip je založen na vhánění kouře do úlu. Není potřeba žádný kompresor. Jednoduchý přístroj je napájen pouze jedním monočlánkem.

Do ústí hliníkové trubky vložíte proužek s léčivem a zapálíte. Výfukovou část vložíte do úlu přes očko, či přes česno a cca po dobu 1 min. necháte vhánět kouř s léčivem do úlu. Díky síle přístroje je kouř vháněn do všech koutů celého úlu. Díky jednotlivým nástavcům si zvolíte, kudy chcete kouř vhánět. Je ale použitelný téměř všude.

Jednoduchý, účelný a ušetří vám mnoho času, práce a starostí.

Obsah Balení

V základním balení fumigátoru Global 2015 je samotný fumigátor, Jeden nástavec hlinikový a jeden nástavec zahnutý do otvoru úlů. Dale je součastí velký monočlánek na napájení fumigátoru a štětec na čištění. Dále je zde návod jak jednoduše fumigátor po více aplikacích vyčistit

Dále lze doobědnat

Jelikož, každý z nás včelaří na jiných úlech v jiných typech zařízení, začali jsme vyrábět i další nástavce. Jak pro fumigaci přes česno, tak i pro kočovné vozy i pro úly "Univerzál", kde je potřeba dlouhý a zahnutý nástavec.

Tak jako vývoj všeho co nás obklopuje jde dopředu, i my jsme Fumigátor Global 2015 vylepšili

a začali vyrábět GLOBAL 2020,

který je v principu stejný, jen má vylepšený prostor pro hoření, v základním balení již není zahnutý nástavec, ale hliníkový nástavec má z každé strany jiný průměr podle základních, u nás používaných kulatých oček a dále součástí základního balení je již plastový nástavec štěrbinový do česna a nástavac  pro obdélníkové očka úlů typu "Flugo" nebo "Lysoň".

Nejnovějším modelem z naší výroby, je fumigátor APIFUM.

Tento fumigátor již má zcela jinou foukací turbínku a zapínání je řešeno mikrospínačem. Hlavní jeho výhodou je jeho razebíratelnost, kterou oceníte při čištění přístroje po sezóně. Součástí balení  jsou zde opět  dva  válcové  nástavce  do  kruhových oček,  štěrbinový  nástavec  do  česna a nástavec do obdélníkového očka.

 

Jednoduchý přístroj na aplikaci léčiva na bázi hoření do včelstev…
Jednoduchý přístroj na aplikaci léčiva na bázi hoření do včelstev…
Tento přístroj již nevyrábíme a proto není možné jej u…
Plastový nástavec pro fumigaci Fumigátorem Global 2015 přes česno úlu.…
Plastový nástavec pro použití při fumigaci na úly typu "Lysoň"…

Další naše produkty si můžete objednat v našem E-Shopu.